AiCar – Система розумного управління парковкою

МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ AiCAR

Зробіть паркінг розумним з AiCar

Забезпечте більш ефективне управління, зручність та безпеку для користувачів, а також отримайте доступ до потужної аналітики та звітності. Дозвольте AiCar зробити вашу парковку більш інтелектуальною та вигідною для бізнесу.

МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ

Контроль доступу

Даний модуль має функціонал контролювання автоматичного запуску та випуску автомобіля з контрольованої зони. В можливості входять:

ТЕСТУЄТЬСЯ

Розумний паркінг

Даний модуль має функціонал розпізнавання вільних-зайнятих паркомісць та відмальовування в реальному часі ситуації на парковці. В можливості входять:

ВПРОВАДЖЕНО

Побудова звітів та аналітика

Даний модуль має функціонал побудови аналітики та звітності на основі подій в системі. В залежності від набору модулів, в можливості входять:

МАЙБУТНІ МОДУЛІ

Планується розробка

Виявлення порушень

Виявлення порушень правил парковки та заїзду, включаючи формування подій при порушеннях правил паркування, перевищенні часу стоянки, заїзду з чорного списку тощо.

Визначення небезпеки

Визначення небезпеки/потенційної небезпеки біля автомобіля, включаючи виявлення аварій, підозрілих дій біля автомобіля, самостійного руху автомобіля, крадіжки автомобіля тощо.

Оплата та платежі

Дозволятиме здійснювати оплату парковки та інших послуг через платіжні системи, оплату через сайт та додаток, інтеграцію з зовнішнім платіжним обладнанням та оплату через банки.

Повідомлення та сповіщення

формує сповіщення та повідомлення для адміністраторів, користувачів та контролюючих органів. Можливість сповіщення про порушення, ДТП, викрадення, оплату тощо.

Око

Дозволяє швидко знайти автомобіль за номером та відстежити його рух на мапі. Зможете створити фоторяд та визначити середню швидкість руху за маршрутом. Ваш надійний помічник у відстеженні авто.

Scroll to Top